Login

Forgot your password?

Are you new here? Register.

Menu

Shopping cart

No products in shopping cart

Technical

Thermo

Thermo
Thermo

Obstála by i v severské kriminálce. Řada funkčního oblečení Thermo do ní už na první pohled zapadá nejen stylovým norským vzorem. Díky použití značkového vlákna Coolmax Fresh odvádí vlhkost z těla spolehlivěji než policista zločince do cel. Fantastická termoregulace se tak dostaví efektivně a rychle na jakémkoli místě činu. Tenhle materiál tě však udrží v suchu výrazně lépe, než falešné alibi podezřelého.

Rubová strana úpletu ručně vyrobeného v Česku je díky intenzivnímu vyčesávání objemnější a měkčí. Takže nikoho neomezuje v právu na pohodlí a maximální komfort vymáhá důsledněji než správný náčelník policejního sboru zákon. Příměs stříbra podobného tomu ve vlasech zkušeného vyšetřovatele zajišťuje našemu termoprádlu trvalé antibakteriální vlastnosti na celá léta dlouhé služby.

Je jedno jestli se v něm honíš za dopadením pachatele, nebo dokonalým zážitkem na horách při lyžování či běžkařské projížďce. Tohle funkční triko je naprosto spolehlivý parťák, kterého by přijal i nejnabručenější detektiv. Zapomeň na skandinávské autory. Máš před sebou jasný zimní hit.

S tímhle uděláš terno. Situací, které zvládne funkční oblečení Sensor Thermo, je totiž nezměrno.  Norské vzory hravě předčí černo. Zahřeje, ale není v něm perno. Takže díky jeho dokonalé termoregulaci přežiješ i ledové inferno. Hotová poezie.

Norské vzory a nový jednolící elastický úplet ideální pro všechny zimomřivce. Vyroben z kombinací značkového vlákna COOLMAX® ALL SEASON Fresh, mikro polyesterového vlákna a elastanu. Struktura vlákna zajišťuje dvě funkční vlastnosti najednou – transport vlhkosti od těla a termoregulační schopnost. V provedení Fresh zaručuje vysoké permanentní bakteriostatické vlastnosti na bázi iontů stříbra, které jsou trvalou součástí vlákna. Úplet zaručuje výborné vlastnosti – vysoký odvod vlhkosti, vysoké termoregulační schopnosti, vysokou elasticitu, tvarovou stálost, pevnost a odolnost. Intenzivním vyčesáním rubové strany totiž úplet získává na objemu a měkkosti.

SOFT

BREATHES

INSULATES

Hlavní výhody úpletu Thermo

Značkový materiál s příměsí iontů stříbra

Vysoké permanentní bakteriostatické vlastnosti

Teplé termoprádlo počesané na vnitřní straně

Rychlý transport vlhkosti od těla a výborná termoregulační schopnost

Střihově náročné propracování

Atraktivní vzhled

Možno použít jako první nebo druhou vrtsvu

HEAVY weight, 46% PESh Coolmax® all season Fresh, 45% PESh micro, 9% Lycra

Jak pečovat o produkty z Thermo

Prát, či neprat? Toť otázka. Pokud jsi zastánce názoru, že časté praní funkčním materiálům škodí, pak pro tebe máme šokující zprávu. Pot zanáší mikropóry vlákna stejně jako aviváž nebo nevhodný prací prostředek, takže může oblečení připravit o jeho prodyšné schopnosti.

Udělej něco pro své oblíbené sportovní oblečení i pro okolí a věnuj prádlu následnou péči po každém propocení:

Používej gelový prášek určený pro funkční oblečení.

Per na 30 °C a buben roztoč max. na 1200 ot./m. Nebo na chytré pračce zvol program na sportovní oblečení.

Funkční oblečení schne rychle, nemusíš ho proto trápit v sušičce a riskovat tak ztrátu jeho kvalit.