Login

Forgot your password?

Are you new here? Register.

Menu

Shopping cart

No products in shopping cart

Technical

Coolmax Tech

Coolmax Tech
Coolmax Tech

Darwinova evoluční teorie je kompletní. Chybějící článek řady Coolmax se v Bystřici pod Hostýnem konečně našel. Po řadě Fresh a Air přivedl Sensor na světlo světa edici Tech. Takže jestli mezi funkčním prádlem do horka hledáš opravdový poklad, teď jsi narazil na zlatou žílu.

Jak už název napovídá, Coolmax Tech představuje dokonalé vítězství techniky nad přírodou. Zázrak? Tak trochu. Výroba z nejpropracovanějších umělých vláken zaručuje, že nad tebou bude bdít svatá trojice sportovního oblečení:

1) Lehkost – Díky mimořádně nízké gramáži Coolmax Tech se čas od času budeš muset osahat, jestli máš vůbec něco na sobě. Jediné, co nahmatáš, bude ale nesmírně tenký materiál se speciálním povrchem. Ten má jediný úkol…

2) Prodyšnost – Ať se chystáš na světový rekord, nebo jdeš jen po menších rybách, síťovaná struktura odvede každou kapku potu z tvého těla. V suchu by udržela i maturanta, který si plete Máchu a Háchu. A přitom tenhle materiál zaschne rychleji než víno, které jeho rodiče rozlijí omylem na koberec při zapíjení toho, že synův propad u zkoušky je docela ne…

3) Příjemnost – Mikro polyesterová vlákna jsou na omak hebčí než hadí kůže, jejich povrch obohacený o ionty stříbra přitom zabrání množení bakterií a šíření zápachu. Díky anatomickému střihu a plochým švům si tenhle materiál své místo na slunci určitě najde. Obzvlášť, když je odolný vůči UVA a UVB záření na úrovní opalovacích krémů s indexem 50.

Nastal čas na evoluci. Populární Coolmax je tu ve zcela nové řadě Tech. Mimořádně horké zboží vás doprovodí všude tam, kde se s největší pravděpodobností dost zapotíte. Neberte to na lehkou váhu – hodťe na sebe něco, co vám (nejen) při sportování nepřitíží.

Lehký jednolícní elastický vzorovaný úplet, který tvoří perfektní kombinací funkčního polyesterového vlákna Coolmax Fresh, mikro polyesterového vlákna a elastanu. Použité mikro polyesterové vlákno výrazně zlepšuje omak. Antibakteriální vlastnosti zdokonaluje ještě dodatečná povrchová úprava Silver Plus, která zamezuje množení bakterií a šíření zápachu. Úplet svým profilem a materiálovým složením zaručuje výborné vlastnosti jako je vysoký odvod vlhkosti od těla, vysokou elasticitu jakožto i tvarovou stálost a pevnost. Úplet je odolný vůči UVA a UVB záření na úrovni opalovacích krémů s indexem 50.

ANTI-ODOUR

UPF 25+

SOFT

BREATHES

Hlavní výhody úpletu COOLMAX® Tech

Certifikovaný úplet

Obohacen o ionty stříbra

Prorpacovaný anatomický střih, který neomezuje volnost pohybu

Vysoce funkční technická první vrstva

Lehký úplet, pružný a rychleschnoucí materiál

Super rychlý odvod vlhkosti od pokožky

Jemnost, lehkost a vysoká prodyšnost

Trvalá antibakteriální ochrana zamezující zápachu

Ploché švy

Mnoho barevných variant

LIGHT weight, 42% PES COOLMAX® Fresh, 51% PESh micro, 7% Lycra

Jak pečovat o produkty z COOLMAX® Tech

Prát, či neprat? Toť otázka. Pokud jsi zastánce názoru, že časté praní funkčním materiálům škodí, pak pro tebe máme šokující zprávu. Pot zanáší mikropóry vlákna stejně jako aviváž nebo nevhodný prací prostředek, takže může oblečení připravit o jeho prodyšné schopnosti.

Udělej něco pro své oblíbené sportovní oblečení i pro okolí a věnuj prádlu následnou péči po každém propocení:

Používej gelový prášek určený pro funkční oblečení.

Per na 30 °C a buben roztoč max. na 1200 ot./m. Nebo na chytré pračce zvol program na sportovní oblečení.

Funkční oblečení schne rychle, nemusíš ho proto trápit v sušičce a riskovat tak ztrátu jeho kvalit.