Menu

Shopping cart

No products in shopping cart

Merino

Merino Bold

Merino Bold
Merino Bold

Podmaň si živly. Funknčí prádlo Merino Bold s vysokou gramáží 100% australské vlny tě doprovodí až na kraj světa.

Termo oblečení Merino Bold ušité na úpatí Hostýnských vrchů  ti bude oporou i v těch nejtvrdších podmínkách. Dokonalé termoregulační vlastnosti merino vlny jsou zde dovedeny k absolutnímu vrcholu. S nepříjemnou vlhkostí si nedělej hlavu. Díky použité merino vlně tě tohle funkční prádlo zahřeje, i když bude vlhké.

Zajdi až za hranu a neboj se selhání. Naše termoprádlo Merino Bold ti bude sloužit dlouhou řadu let. I přes svou jemnost si drží stálost a díky trvalé antibakteriální ochraně se nemusíš bát navléct ho na sebe i po několika mimořádně náročných misích. Obrň se pohodlím přírodního materiálu těch nejvyšších kvalit a vydej se směle do divočiny.

BE BOLD! EXTRA JEMNÉ TĚŽKOGRAMÁŽNÍ MERINO PRO CHLADNÝ PODZIM I LEDOVOU ZIMU.

Funkční prádlo z extra jemné australské merino vlny o tloušťce 16,5 mikronu zaručují velmi příjemné nošení podobné bavlněnému oblečení. Barvení příze, pletení úpletu a šití probíhá v České republice, takže máme 100% kontrolu nad tím, jaké vlastnosti bude mít finální produkt. Úplet Merino Bold je díky své plošné hmotnosti 220 g/m2 a vyšší elasticitě použitelný jako první nebo druhá vrstva. Samozřejmostí jsou přirozené a stálé antibakteriální, termoregulační a izolační vlastnosti. Etickou, ekologickou a udržitelnou výrobu Merino Bold dokládají certifikáty jako WOOLMARK, RWS (Responsible Wool Standard), OEKOTEX.

ANTI-ODOUR

UPF 25+

SOFT

BREATHES

MERINO

Hlavní výhody úpletu Merino Bold

Kvalitní a super jemná merino vlna z Austrálie

Teplý úplet použitelný jako první i druhá vrstva

Výborná termoregulace

Velmi příjemné nošení, skoro jako bavlna

Certifikovaná příze: Oekotex, Gots, Woolmark, Eco Level, SA8000

Přirozené a stálé antibakteriální vlastnosti

100% podíl materiálu z obnovitelných zdrojů

HEAVY weight, 100% SUPER FINE MERINO, 220g/m2

Jak pečovat o produkty z Merino Bold

Oblečení z ovčí vlny per pouze v ruce za měsíčního svitu. Ne, děláme si srandu. Tyhle časy už jsou dávno za námi. Ovčí vlna je přirozeně antibakteriální, takže snese opakované nošení. A to dokonce i ponožky z ovčí vlny! Proto je oblečení z merina skvělý parťák na dlouhé treky.

Nic se ale nesmí přehánět a o vlnu bys měl pečovat jako o vlastní kožich, takže se drž našich pokynů:

Vyvaruj se střídání teplot! Praní i máchání musí probíhat ve vodě se stejnou teplotou, aby se oblečení nesrazilo. Chytrá pračka udrží teplotu za tebe, když zvolíš program na vlnu. Nepřekračuj teplotu 30 °C (neboj se i teplot nižších), buben roztoč max na 800 ot./m., aby se nepolámalo vlákno.

Pračku naplň jen ze ⅔ a použij prášek určený na vlnu, nejlépe Lanolin. Nepoužívej aviváž.

NIKDY nesuš na topení. Oblečení nevěš, ale rozlož na sušák. Předtím oblečení lehce vysuš ručníkem, aby nebylo moc těžké.